El Masajı

Refleksolojisi masajı, ayak bileği yaralanmaları, gün içinde spor yapan kişiler veya gün boyunca ayakta iş yapan kişiler için rahatlatıcı bir masaj terapisidir. Masaj esnasında ayak, bilek ve bacağınıza uygulama yapılır. Refleksoloji masajı baş ağrısı, uykusuzluk, kronik yorgunluk, baş dönmesi gibi pek çok belirtinin hafifletilmesine yardımcı olur

İzmir Evde Masaj

Masaj terapisini düşünüyorsanız ama yardımcı olup olmayacağından emin değilseniz, bizi arayın veya merkezimizi ziyaret edin. En iyi nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşalım.

Spa Masaj Hizmeti İzmir

Bütünsel Bir Deneyimle Besleyici Bir Dokunuşun Gücünü Keşfedin. Herkes benzersizdir, yani her Beden farklıdır ve bu şekilde ele alınmalıdır.

Aktif bir yaşam sürdüğünüzü biliyoruz. Yoğun yaşam tarzınıza uyum sağlarken sağlık hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan masaj terapisi sunarak sizi hareket halinde tutuyoruz.

Olkay İzmir Evde Masaj Cennet ve yeryüzünün bir meleğin dokunuşuyla buluştuğu yerdir. Ambiyans, aromalar ve cana yakın personel, sizi stratosfere yükseltecek bir masaja katkıda bulunur. Kendinize zaman ayırabileceğiniz en doğru yerdesiniz.

İzmir'in kalbinde yer alan İzmir Evde Masaj Hizmeti, size uygun fiyatlarla harika deneyimler sunmayı amaçlamaktadır.

Hiç Masaj veya Yüz Bakımı yaptırmadıysanız, El ve Taş Masajı ve Yüz Spa'ya ilk ziyaretinizde sizi nelerin beklediğini merak ediyor olabilirsiniz. Ziyaretiniz sırasında, esenliğinize ve iç huzurunuza adanmış bir rahatlama ve konforu deneyimleyeceksiniz. Spa deneyiminizin unutulmaz olmasını istiyoruz.

Stresli bir yaşam boynunuzda, sırtınızda ve vücudunuzun diğer bölgelerinde gerginlik hissetmenize neden oluyorsa, kendinize uygun bir masaj yaptırarak hak ettiğiniz rahatlamayı elde edebilirsiniz.

Derin Doku Masajı

Bali Masajı

Boyun, Sırt ve Bel Masajı

Rahatlama (Relax) Masajı

Klasik isveç masajı

Aroma Terapi Masajı

Ekibimizdeki profesyonel terapistlerimiz, yaşları ne olursa olsun konukların rahatlamasına yardımcı olma konusunda uzmandır.

Hem zihinsel hem de fiziksel olarak kendinizi en iyi şekilde hissetmenize yardımcı olalım. Randevu ayarlamak için lütfen arayınız.